Fashion Police- Met gala 2018

29. mája 2018 #Beauty #Events #Fashion

Najočakávanejšiu módnu udalosť roka Met Gala si celebrity nenechali ujsť ani tento rok. Hostiteľkami večera boli Anna Wintour, Amal Clooney, Rihanna a Donatella Versace. Pozrite sa, ako dodržali hostia tému večera Nebeské telá: Móda a katolícka obrazotvornosť.

Zendaya
Začnem tým najlepším pre mňa. Vždy keď je spoločenská udalosť, kde sa chystá aj Zendaya, so zatajeným dychom čakám aký styling predvedie. Nesklamala ani teraz a prišla ako novodobá Johanka z Arku. Tému o božstve predstavila takto a mne sa to páči, vynikla a to sa jej darí na každej párty.

Jennifer Lopez
Šaty mi pripomínajú tie, ktoré mala Kim Kardashian oblečené na Met Gala v roku 2015. Jennifer vyzerá nádherne a postavu jej môže závidieť ktorákoľvek 20tka, ale pre mňa ničím výnimočné. Veľký kríž na prsiach a žiadna predstavivosť. Na udalosť pri ktorej sa môžu odhodiť všetky zábrany očakávam originalitu.

Selena Gomez
Selena musí mať okolo seba veľa zlých ľudí, keď ju nechali ísť s takýmto make-upom. Šaty ju zbytočne rozširujú. Nuž, toto jej tento krát nevyšlo.

Kim Kardashian
Keď som videla jej look povedala som si iba WAU! Šaty vyzerali ako zlaté brnenie 21. Storočia a make up bol dokonalý. Opäť raz mi tému Met Gala pripomenul iba kríž na prsiach, ale v tomto prípade mi to vôbec nevadilo, pretože mi vyrazila dych.

Kendall Jenner
Síce svojím pozadím ešte stále nepripomína svoje ostatné sestry, pekné črty tváre nezaprie. Jednoduchý nohavicový biely komplet jej pristal a bola nádherná, ale či to bolo správne rozhodnutie práve na Met Gala nechám na Vás. Vyzerá to tak, že momentálna modelingová jednotka a kolegyňa Kate Moss dostali pozvánku na úplne inú akciu. Ak neviete o čom hovorím stačí si pozrieť v čom prišla Kate Moss oblečená.

Hodnotenie článku:
Loading...