Adidas oslavuje komunitu LGBT kolekciou PRIDE

09. júna 2018 #Events #Fashion #Lifestyle

Farby dúhy sa stali neoddeliteľným symbolom mesiaca jún, ktorý bol oficiálne vyhlásený za mesiac LGBT. V Amerike sa napríklad počas tzv. “Pride Month“ zvyknú organizovať pikniky, večierky, semináre a koncerty, na ktorých ľudia spoločne oslavujú odvahu ukázať svoje pravé ja. K oslavám mesiaca LGBT sa tento rok opäť pripája aj adidas, ktorý sa rozhodol vyjadriť podporu LGBT komunite a navrhol novú limitovanú kolekciu tenisiek adidas Pride Pack, prostredníctvom ktorej podporuje myšlienku inakosti.

Súčasťou kolekcie sú tri populárne modely tenisiek, ktoré sa pýšia rôznymi dúhovými farbami, čím reprezentujú rozmanitosť, kreativitu a LGBT Pride.

DEERUPT PRIDE
Tenisky DEERUPT PRIDE oslavujú LGBT Pride, pýšia sa množstvom jasných farieb, vyznačujú sa pohodlným zvrškom a dotvára ich flexibilná vrstva sieťoviny po celej ploche, ktorá sa stará o nízku kompresiu. Majú pohodlnú funkčnú vložku OrthoLite®.
Cena: 129,95 EUR

CAMPUS PRIDE
Klasika z 80. rokov sa vracia v plnej paráde. Tieto nízkoprofilové tenisky sú vyrobené zo superjemného nubuku a dotvárajú ich neprehliadnuteľné detaily. Farebné 3 prúžky a dúhový dizajn na štítku na jazyku a výložke
päty vzdávajú hold LGBT Pridu. Cena: 89,95 EUR

I-5923 RUNNER PRIDE
Retro bežecký look nikdy nevyzeral lepšie. Tenisky sú vyrobené z ľahkého nylonu, zdobia ich semišové detaily, majú pohodlné tlmenie a ich farebné detaily reprezentujú nekonformnosť a kreatívne myslenie. Pastelové odtiene dúhy reprezentujú rozmanitosť a LGBT Pride a zaujímavým detailom je štítok s nápis Better Together vnútri na jazyku Charakteristická medzipodrážka Boost predstavuje najaktívnejšie tlmenie, aké adidas kedy vyrobil. Cena: 129,95 EUR

Hodnotenie článku:
(Hodnotiť ako prvý)
Loading...