Britská ambasáda v Praze uvede v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku dva projekty!

08. mar 2019 #Events

Nedílnou součástí hlavního programu Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku se vedle přehlídek a prezentací nových kolekcí staly také konference věnované módnímu průmyslu. Na ty letos naváže akce nazvaná Fashion Business Talk, kterou MBPFW pořádá ve spolupráci s britským velvyslanectvím v Praze. Přednášky zahraničních profesionálů z oboru s následnou interaktivní diskuzí se uskuteční v úterý 26. března 2019 od 13 do 15 h na půdě britského velvyslanectví v Praze (Thunovská 14, 110 00 Praha 1).

Vůdčím tématem Fashion Business Talku bude, jak z účasti na týdnu módy vytěžit maximum a učinit svou prezentaci skutečně efektivní. Konference je tedy určena přímo módním návrhářům, kteří se na módních týdnech prezentují nebo účast zvažují. O příležitostech, které v dnešní době fashion week pro módní značky představuje, a jak je využít, bude mluvit například zkušená módní editorka a hledačka nových módních talentů Jessica Michaultová. Michaultová naváže na bohaté zkušenosti ze společnosti Launchmetrics zaměřené na datovou analytiku a technologie a nabídne tipy a doporučení pro módní značky, jak efektivně pracovat se sociálními médii.

Dalším významným hostem Fashion Business Talku bude designérka s českými kořeny Martina Špetlová, která je součástí britské módní scény a vedle London Fashion Weeku se v minulosti představila i na přehlídkách MBPFW v Praze. Špetlová se podělí o zkušenosti ze spolupráce s britským obchodním domem Selfridges a přinese své tipy a poznatky týkající se etického fashion designu. Seznam významných hostů doplní designérský pár David Longshaw a Kirsty Wardová, jejichž značka LONGSHAW WARD zaměřující se na oblečení a doplňky pro ženy se objevila se na londýnském fashion weeku či během týdnů módy v Miláně a Paříži.
Kompletní program a podrobnosti k jednotlivým akcím najdete na www.mbpfw.com.

 

Tlačová správa Mercedes-Benz Prague Fashion Week

 

Hodnotenie článku:
(Hodnotiť ako prvý)
Loading...