Dermacol líčil přehlídku nové kolekce Beáty Rajské

03. júla 2019 #Events

Dermacol již podruhé zahájil své působení v roli Oficiálního beauty partnera Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary stylovou oslavou české krásy – symbolicky propojenou právě se světem filmu. Originální česko-slovenská značka vznikla na půdě barrandovských filmových studií a už více než půl století přináší prvotřídní kosmetickou péči do koupelen žen po celém světě. Své role beauty partnera se v úvodu 54. ročníku KVIFF dokonale zhostila i během módní přehlídky Beáty Rajské. Hosté tak byli svědky přímo pohádkového spojení filmu s módou a líčením s originálním českým puncem.

Vizážisté Dermacol se k filmovým kořenům značky vrátili i při líčení modelek sobotní módní přehlídky Beáty Rajské. Její nejnovější módní kolekce nese název Delirium 20 a podle samotné autorky přišla tentokrát inspirace právě z filmů plných pohádkových motivů a fantazie. V přísných límcích a volánech, tříčtvrtečních kabátcích či velkých anglických kabátech tak spolehlivě identifikujete nejen viktoriánskou Anglii, ale i kouzelnou pěstounku Mary Poppins či energického a fascinujícího showmana P. T. Barnuma.

Kolekce v sobě, podle její autorky, nese i další filmovou symboliku a spolu s ní odkaz výsostně aktuální pro dobu, v níž žijeme. „Proměna ošklivého káčátka v krásnou labuť už dávno nepatří jen do světa pohádek, ale je třeba si uvědomit, jak křehká je tato hranice. Z mého pohledu je totiž tak nenápadná, jako rozdíl mezi kachnou a husou,“ říká s úsměvem módní návrhářka Beáta Rajská, která si ke spolupráci na nové kolekci přizvala i mladého malíře Adama Jílka.

Módní přehlídka Beáty Rajské byla úvodní aktivitou značky Dermacol, která je již podruhé za sebou oficiálním beauty partnerem KVIFF a během trvání festivalu se bude starat o líčení nejenom VIP hostů ale všech návštěvnic festivalu.

Hodnotenie článku:
(Hodnotiť ako prvý)
Loading...