Je Life Ball 2019 tým posledným ?

08. júna 2019 #Events

Už dnes, sa koná vo Viedni jedna z najväčších charitatívnych akcií roka menom Life Ball. Hlavnou prioritou udalosti nie je len veľkolepá párty s celebritami, ale boj proti HIV a AIDS. 

Aby sa nezabudlo na význam tejto udalosti, zahajovací ceremoniál na námestí zahŕňa chvíle ticha a prejavy medzinárodných hviezd a partnerov. V tomto prípade, využívajú svoju slávu správnym smerom, pretože zvyšujú povedomie o ochorení a o rizikách spojených s ním. Dych berúce živé vystúpenia vysielajú silný signál solidarity. 

Organizátorom a srdcom Life Ball je Gery Keszler. Je to hlavne jeho zásluhou, že sa na úvodnej slávnosti zúčastnia zástupcovia módneho a zábavného priemyslu ako Elton John, Conchita Wurst Sharon Stone, DIta von Teese, Naomi Campbell a Courtney Love. Gery Keszler si vybral miesto konania Viedeň, pretože zistil, že má veľkú symbolickú hodnotu. Chcel z Life Ball spraviť súčasť viedenskej plesovej sezóny, ale viac provokatívnejšiu a očarujúcu. 

Mal možnosť svoj nápad predstaviť vtedajšiemu starostovi Helmutovi Zilkovi. Zilk bol presvedčený o pozitívnom účinku takejto akcie a dovolil mu to usporiadať vo Viedenskej radnici. Prvý ročník Life Ball sa uskutočnil v roku 1993. Helmutov postoj bol pozoruhodný, pretože podpora pre takúto vec nebola v tom čase považovaná za samozrejmosť.
O to viac je nám ľúto oznámiť, že tento ročník Life Ball je po 25 rokoch posledný.

Na tom minuloročnom, naša moderátorka Erika Bugar stretla a vyspovedala extravagantnú Conchitu Wurst

 

 

A aké celebrity vyspovedala Soňa Skoncová v roku 2014? 

zdroj obrázkov: instragram 

Hodnotenie článku:
Loading...