Módna polícia z Fashion Sparkling Charity Night 2017

11. dec 2017 #Events #Fashion

Dominika Cibulková
Dominika nie je len najlepšia slovenská tenistka, ale aj módna ikona. Vie čo jej svedčí a keďže medzi jej najlepších priateľov sa zaraďuje aj stylista Andrej Kusalík, má informácie o trendoch hneď z prvej ruky. Ako sa hovorí, v jednoduchosti je krása a takýto je aj jej outfit z dielne značky Valentino.

Gabriela Drobová
Po rokoch v showbiznise je Gabika už ostrieľaná a svojimi outfitmi nikdy nespraví krok vedľa. Ružová jej náramne pristane, šaty mi pripomínajú blízky východ arabských krajín a je to príjemné oživenie medzi všetkými čipkami a volánmi. Pri dokonalej vizáži sa už ani nezastavujem, aj v tomto smere je už ostrieľaná profesionálka. Šaty značky Emilio Pucci na jedničku!

Monika Bagárová
Stavila na istotu a oplatilo sa. Tvorba Michaela Kováčika ohúrila niekoľko prominentných dám a nečudujem sa prečo. Ženy odhalí a pritom nič neukážu, alebo zahalí a sú stále nesmierne sexy. Bielu milujem a na žene ako je Monika vynikne o to viac. Mladistvé, neprečačkané, diva večera!

Jasmina Alagič
Obtiahnuté šaty si môže Jasmína so svojou figúrou dovoliť. Červený rúž na nej osobne zbožňujem, takže som rada, že ho ani v tento večer nevynechala. Nerušia ma ani červené topánky aj keď by som to možno rozbila trochou zlatej farby. Určite ju nikto neprehliadol, nie len kvôli krásnym šatám, ale aj úžasnému moderátorskému výkonu.

Andrea Verešová
Andrea má telo bohyne. V jednom článku som si nedávno prečítala, že by sa mala začať obliekať primerane k veku. Prečo nám potom stále ženské magazíny hlásajú, že vek je len číslo? Andrejka, obliekaj sa ako chceš, máš telo ktoré ti môže závidieť nejedna dvadsiatka. Šaty sú krásne, také vie vytvoriť len Janka Pištejová.

Napísala Dominika Ducová

Hodnotenie článku:
Loading...