Premium Fashion Brands odstartuje novou kolekci charitativním víkendem. Akci podpoří i české celebrity

30. mar 2017 #Events

Skupina Premium Fashion Brands, zaměřující se na dostupnou módu v prémiovém segmentu, chystá na této víkend speciální charitativní projekt. Ve všech obchodech spadajících do této fashion skupiny budou moci zákazníci ve dnech 31. března – 2. dubna svým nákupem podpořit nadaci modelky Kateřiny Sokolové. Na akci dorazí v sobotu 1. dubna kromě této modelky i další ambasadoři značky, např. zpěvačka Dara Rolins nebo blogerka a Česká Miss World Natálie Kotková. Pro milovníky luxusní módy, kteří během víkendu zavítají do jednotlivých obchodů sítě Premium Fashion Brands, bude k dispozici i tým profesionálních stylistů v čele s Filipem Vaňkem.

Na první dubnový víkend připravily obchody ze sítě Premium Fashion Brands (kam spadají mimo jiné i butiky BELTISSIMO, Hugo Boss, Armani Jeans, atd.) speciální nákupní akci. Zákazníci, kteří si koupí o tomto víkendu módní kousky z nové jarní a letní kolekce, podpoří současně prostřednictvím nadace AutTalk Kateřiny Sokolové autisticky postižené děti. Z každého nákupu poputuje do nadace až 100 Kč.

„Jako zástupci značek spadajících do segmentu dostupné prémiové módy, jsme si vědomí, že každá byť malá částka věnovaná na dobrou věc, může mít výrazný dopad. Věříme, že se nám i díky osobnostem jako je Dara Rolins, Natálie Kotková nebo Katka Sokolová podaří během víkendu vybrat finanční částku alespoň 100 tisíc korun. Díky ní pak budou v nadaci AutTalk schopni pořídit pro konkrétní žadatele například speciální terapie, didaktické pomůcky, tablety a řadu dalších potřebných věcí,“ říká za organizátory akce Anna Gruberová.

Zákazníci, kteří během víkendu navštíví butiky BELTISSIMO, Hugo Boss, GEOX, Armani Jeans, Versace Jeans, atd., se mohou kromě luxusních welcome drinků a drobného občerstvení těšit i na profesionální poradenské služby předních českých stylistů, například i celebrity vyhledávaného Filipa Vaňka. Více informací o akci naleznete na webových stránkách www.pfb.cz a na sociálních sítích Facebook a Instragram.

u luxusní módou.

Plánovaný doprovodný program v sobotu 1. 4. 2017:

 14 – 16 hod – v prodejnách Armani Jeans, Geox, BELTISSIMO v OC Nový Smíchov – módní poradenství od Lindy Radostová

 12 – 14 hod – v prodejně BELTISSIMO nákupy s celebritami v OC Chodov

 14 – 18 hod – v prodejnách Armani Jeans, Trussardi Jeans, BELTISSIMO, Geox a Versace Jeans v OC
Chodov – módní poradenství od Filipa Vaňka

 14 – 16 hod – v prodejnách Premium Fashion Brands,
BELTISSIMO, Geox v galerii Slovanský dům – módní poradenství
Dagmar Gabulové

Více o Premium Fashion Brands

Premium Fashion Brands (dále jen PFB) je největší řetězec s dostupnou luxusní módou. Cílem společnosti je dosáhnout v horizontu tří let obratu až jedné miliardy českých korun. PFB má v České republice aktuálně 10 obchodů italské značky GEOX, tři prodejny Armani Jeans a čtyři multibrandové módní obchody BELTISSIMO s předními světovými značkami jako např. Longchamp, Porsche Design, Lauren Ralph Lauren, dále prestižní butiky Hugo Boss, Versace Jeans a Trussardi Jeans a čtyři outletové jednotky. Na Slovensku působí PFB v rámci módních obchodů Armani Jeans, Trussardi Jeans, Weekend Max Mara, PennyBlack a v rámci multibrandu The Brands. S aktivitami společnosti se nově spojila také celosvětově uznávaná topmodelka Linda Vojtová, která se oficiálně stala tváří tohoto řetězce s dostupno

Hodnotenie článku:
(Hodnotiť ako prvý)
Loading...