SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK 2018 PRE ČESKÚ A SLOVENSKÚ REPUBLIKU POZNÁ SVOJICH VÍŤAZOV

06. sep 2018 #Events #Fashion

V Španielskej sále Pražského hradu sa vo štvrtok 30. Augusta uskutočnilo finále súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2018 pre Českú a Slovenskú republiku. Najprestížnejšia modelingová súťaž na svete, do ktorej sa každým rokom prihlási státisíce záujemcov z viac než 35 krajín sveta, pozná mená svojich víťazov pre Českú a  Slovenskú republiku. Stali sa nimi Marie Sýkorová a Martin Burian za Českú republiku a Jasmína Símová a Jakub Janírek za Slovenskú republiku. Víťazi budú
prezentovať svoje krajiny na svetovom finále, ktoré sa uskutoční koncom roka v niektorej zo svetových metropolí, kde si 15 TOP finalistov rozdelí garantované zmluvy s agentúrou Elite v celkovej hodnote 750 000,- EUR.

O nových nádejách svetového modelingu rozhodovala porota zložená z odborníkov v oblasti módy, kultury a médií, partnerov projektu a zahraničných modelingových agentov. V porote zasadli napríklad riaditeľka FashionTV Gabriela Drobová, topmodelky a tváre súťaže Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR 2018 Denisa Dvořáková a Michaela Kocianová, riaditeľka scoutingu Elite World Iris Minier či riaditeľ súťaže Sáša Jány. „Finále Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR opäť pomohlo odštartovať kariéry mladých modeliek a modelov z Čiech a Slovenska. Všetci finalisti budú mať možnosť naviazať na úspešné kariéry topmodeliek akými sú Linda Vojtová, Hana Jiříčková, Miša Kocianová, Denisa Dvořáková či Michaela Hlaváčková. Dúfam, že postup na svetové finále Elite Model Look, ktoré sa uskutoční v Londýne, prinesie národným víťazom a víťazkám také možnosti, ako Jane Tvrdíkovej, Báre Podzimkovej a Eve Klímkovej, ktoré sa stali svetovými víťazkami,“ dodáva Sáša Jány, riaditeľ súťaže.

 

Čestnou predsedníčkou poroty 27. ročníku projektu Schwarzkopf Elite Model Look pre ČR a SR sa stala topmodelka a ambasádorka Planet Positive Hana Jiříčková. Ako v predchádzajúcich ročníkoch, aj tento rok sa slávnostného finálového večera zúčastnili topmodelky agentúr Elite Prague a Elite Bratislava, napríklad víťazka svetového finále Elite Model Look 2016 Jana Tvrdíková, svetová víťazka Elite Model Look 2013 Eva Klímková a slovenské topmodelky Barbora Brušková, Michaela Hlaváčková,.. O vynikajúci hudobný zážitok sa v rámci finále postarali Ondřej Brzobohatý a Matěj Ruppert. Finálovým večerom sprevádzal Jakub Prachař. Jedným z módnych partnerov finálového večera bola spoločnosť Luxury Brand Management. Tá má vo svojom portfóliu viac ako dve desiatky luxusných značiek na čele so značkami Bottega Veneta, Saint Laurent, Valentino a ďalšie. Svoje butiky prevádzkuje na hlavnom pražskom nákupnom bulvári – Parížskej ulici. Pri príležitosti 100. výročia vzniku Československa finále predstavilo aj výber z tvorby českého módneho návrhára Jakuba Polanky a slovenského návrhára Marcela Holubca.

Hodnotenie článku:
(Hodnotiť ako prvý)
Loading...