Susan Sarandon v kampani „Generation Now, Generation Next“

17. júla 2017 #Events #Lifestyle

Pražský módní týden potřetí s celosvětovou kampaní. Kampaň se zaměřuje na nové talenty a mezigenerační vztahy a jejími tvářemi jsou herečka Susan Sarandonová a filmový dokumentarista Bryn Mooser.

Mezigenerační vztahy v kampani „Generation Now, Generation Next“

Jako součást podpory nadcházející edice největší domácí přehlídky současné módy Mercedes-Benz Prague Fashion Week SS18, která se odehraje na začátku září, se v pražských ulicích a lifestylovém tisku objeví nová celosvětová módní kampaň Mercedes-Benz. Kampaň pracující s hashtagem #mbcollective je třídílný příběh poukazující na talentované osobnosti mezinárodního rozměru. Aktuální druhou část kampaně, která umožňuje vlivným osobnostem dneška představit a podpořit budoucí trendy, tvoří vůz Concept EQ s oscarovou herečkou Susan Sarandonovou a jejím protežé, filmovým tvůrcem Brynem Mooserem v režii kalifornského filmaře Luka Gilforda. EQ představuje elektrickou inteligenci a sílu, zatímco výrazné červené tóny a expresivní postoje protagonistů zobrazují energii generovanou vztahem dvou umělců.

Susan Sarandonová – Generation Now

Susan Sarandonová je nejen uznávaná herečka, ale také významná společenská a politická aktivistka. V roce 1999 byla jmenována velvyslankyní UNICEF a v roce 2006 obdržela cenu Human Action Against Hunger. S Brynem Mooserem se setkala v roce 2010 po ničivém zemětřesení na Haiti a od té doby podporuje jeho práci. „Jsem velmi poctěna, že jsme byli s Brynem Mooserem přizvání k  #mbcollective, a jsem hrdá na to, že představuji právě Concept EQ, protože podpora udržitelnosti je pro mě zásadní,“ říká Sarandonová.

Bryn Mooser – Generation Next

Bryn Mooser je známý jako spoluzakladatel mediální společnosti RYOT nominované na Oscara za dokument Body Team 12, který ukazuje činnost pracovníků Červeného kříže zasahujících v Libérii v souvislosti s epidemií eboly. „Se Susan jsme pracovali na humanitárních projektech po celém světě. Být součástí kampaně Mercedes-Benz je pro nás neuvěřitelná příležitost zvýšit povědomí o naší humanitární činnosti,“ říká Mooser.

Luke Gilford – autor filmu

Autor kampaně a jeden z vůdců nové generace filmařů, kteří posouvají možnosti digitalizace, Luke Gilford již spolupracoval s předními módními značkami jako Prada, Proenza Schouler či Maison Martin Margiela.

Módní kampaň Mercedes-Benz podporuje nové talenty

V rámci cíle společnosti Mercedes-Benz podporovat rodící se módní talenty představuje nová kampaň návrháře, jako je Anna October, Xiao Li, William Fan, Ran Fan a Steven Tai. „Iniciativa #mbcollective je příběhový formát, který prostřednictvím módy zdůrazňuje hodnoty naší značky – hodnoty založené na inovacích, lidském přínosu, propojenosti, udržitelnosti, emocích a inteligenci. Kampaň podporuje jak naše módní aktivity po celém světě, tak nové talenty v oblasti módního designu,“ vysvětluje Michael Bock, ředitel marketingu divize Sport & Lifestyle ve společnosti Mercedes-Benz Cars.

#MBPFW

www.mbpfw.com

facebook.com/mbpfw

instagram.com/mbpfw

twitter.com/mbpfw_official

Hodnotenie článku:
(Hodnotiť ako prvý)
Loading...