Tezenis predstavuje novú kolekciu a ambasádorku Lucy Pug

20. júna 2019 #Events

Bratislava, 20. júna 2019 – Talianska značka spodného prádla a plaviek Tezenis predstavuje svoju aktuálnu kolekciu na sezónu jar/leto 2019. Spolu s ňou prvýkrát využíva spoluprácu s lokálnou slovenskou influencerkou, ktorou je Lucy Pug. Tá sa stáva ambasádorkou značky na nasledujúce sezóny.

So svojou kolekciou na aktuálnu sezónu zostáva značka Tezenis verná vlastnej DNA a súčasne parafrázuje aktuálne trendy. Vzory a farby perfektne zapadajú do letného obdobia – výrazná potlač ovocia evokuje oblasť Stredozemného mora, zvieracie vzory umožnia trendy look aj na pláži, v kolekcii nechýbajú ani kontrasty tónov vkaleidoskopickom poli farieb, maxi alebo mini florálne motívy v expresívnych farbách alebo obľúbené vintage pruhy.

V kolekcii nájdeme klasické jednodielne a dvojdielne plavkové siluety. Tie jednodielne sú naviac stále horúcim trendom, trojuholníkové bikini večnou klasikou a do módy sa rozhodne znova vracajú horúce bandeaus. V kolekcii plaviek Tezenis na sezónu jar/leto 2019 si vyberie naozaj každý.

Značka Tezenis predstavila svoju kolekciu a novú ambasádorku na Tezenis Summer Party v bratislavskom Sky Bare, ktorej sa zúčastnili napríklad Aless Capparelli, GoGoMan, Patra Bene, Dominika Ducová, Janka Slačková, Erika Bugár a mnoho ďalších.

O značke Tezenis:
Značka Tezenis vznikla v roku 2003 v talianskej Verone a patrí pod materskú skupinu Calzedonia. Po celom svete aj na Slovensku sa těší stále väčšej obľube medzi mladšou generáciou. Milovníkom trendov a aktívneho životného štýlu ponúka široké portfólio moderného a štýlového spodného prádla, plaviek a oblečenia.

Hodnotenie článku:
Loading...