Zářijový Mercedes-Benz Prague Fashion Week byl slavnostně zahájen

04. sep 2018 #Events #Fashion

Již devátá edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku pod vedením ředitele akce Lukáše Loskota byla zahájena slavnostním večerem 31. srpna 2018. Ve čtyřech přehlídkových dnech představili tvorbu současné české a slovenské módní scény na sezónu jaro/léto 2019 prostřednictvím 13 show, po nichž budou následovat tři dny showroomů, prezentací, workshopů, a nebude chybět ani filmová premiéra.

Zahajovací večer pražského týdne módy byl koncipován tak, aby hostům připravil elegantní a nezapomenutelný zážitek. V impozantních, do ruda vysvícených prostorách Clam-Gallasova paláce se sešlo na pět set pozvaných, jež tvoří především zástupci módní scény od návrhářů přes novináře, kurátory, nákupčí, módní odborníky, partnery podílející se na konání akce po řadu známých tváří. Ty jsou také pravidelnými hosty módních přehlídek. Mezi nimi nechyběli již tradiční hosté módního svátku, jako herečky Jitka Schneiderová, Kaira Hrachovcová či Hana Vágnerová, a výrazné osobnosti modelingu, jako Martina Šmuková, Aneta Vignerová nebo Renata Langmannová. Na zahájení módního eventu se přišli tentokrát podívat také David Kraus či Anna Kameníková. Na dramaturgii zahajovacího večera se podílela redakce módního časopisu Harper’s Bazaar, která v jedné z místností připravila projekci vybraných editorialů ze zářijového módního vydání časopisu, které je současně prvním počinem nové šéfredaktorky Nory Grundové a jejího týmu.

Lesk večera posílila exkluzivní značka MUMM, která je již podruhé oficiálním champagne partnerem pražského módního týdne. Luxusní šampaňské je charakteristické pro svoji červenou stuhu, proto se i zahajovací večer nesl ve znamení nepřehlédnutelných červených skleniček. Velkou pozornost hostů si získala speciální světelná instalace, ve které si každý mohl zachytit jedinečnou atmosféru večera i to, jak si vychutnává svůj MUMM. Pohoštění v rámci elegantního večera zajistila restaurace SOHO, dlouholetý cateringový partner Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

Hodnotenie článku:
Loading...