Jarná nákupná mánia s módnou štylistkou Janou Tomas

23. apr 2018 #Fashion #Lifestyle

V lamačskom nákupno-zábavnom centre zavládol jarný nákupný ošial. Okrem veľkých jarných zliav za to môže známa blogerka a štylistka Jana Tomas, ktorá do nedele ponúka pri nakupovaní módne poradenstvo zdarma. Ľudia sa priam zbláznili. Priestranné nákupné uličky sa plnia návštevníkmi hľadajúcimi “poklady” do ich šatníka a domácností so zľavami až do 70%. Zdá sa, že veľa žien si chce s príchodom jari vylepšiť štýl obliekania a príležitosť zadarmo pobehať obchody s módnou štylistkou Janou Tomas si nenechajú ujsť. Viete, že módne poradenstvo dnes využíva čoraz viac “bežných” ľudí a nevyužívajú ho len celebrity?

1. s.Oliver, 2, 6, 8, 14, 18. Lindex, 3. Gant, 4,7,17. Cube, 5. Humanic, 9. Office Shoes
Ľudia na Slovensku stále nevedia, že môžu využiť služby módneho štylistu. “Ja osobne pracujem radšej s neznámymi ľuďmi ako so celebritami, nakoľko sú flexibilnejší, dá sa s nimi ľahšie pracovať a skôr si nechajú poradiť,” vysvetľuje bývalá modelka. Podľa slovenskej krásky vie byť žena štýlová v každom veku a s každým typom postavy, len treba vedieť, ako na to.

10. Tom Tailor, 11. Sofia, 12. Vaše Striebro, 13. Carpisa, 15. Silvian Heach, 16. Desigual
Pýtate sa, čo nasleduje, keď zákazníčka zavolá, že potrebuje zmeniť šatník? Jana tvrdí, že záleží na tom, či ide o kompletnú premenu šatníka alebo len o “refresh”. Ak zákazník chce zmenu od základov, tak si s ním štylistka prejde jeho existujúce outfity, vyhádže staré veci a spoločne vybehnú kúpiť nové trendy kúsky. Keď sa vrátia, Jana vytvorené ouftity z nových kúskov pofotí a klientka tak odchádza s PDF plným nových inšpirácií z vlastnej skrine. Ak ide len o "refresh", stretnú sa v obchodnom centre a dokúpia kúsky, ktoré klientke v skrini chýbajú.

1, 4, 10, 11, 12, 13. Desigual, 2. Met, Diesel, Emporio Armani, 3. Mango, 5. Lindex, 6, 7, 14, 15. Humanic, 8. Sofia/ Pandora, 9. Sofia, 16. Cube    Jana pôsobila ako kostymérka a štylistka hercov seriálu Panelák a dnes pracuje pre rôzne módne značky. “Mojim domovom sú nákupné centrá,” dodáva štylistka. Mnohých k nákupom inšpirujú práve jarné zľavy. Dokonca v sobotu sa počas nakupovania môžete zadarmo nechať skrášliť v niektorom z kútikov Bory Beauty Zone a s novým lookom a trendy outfitom vyraziť rovno na rande . “Veľa žien je frustrovaných a boja sa zmeny. Keď to však skúsia, je neskutočné sledovať ich šťastie v tvári,” opisuje svoju prácu blogerka roka Jana Tomas.

Hodnotenie článku:
Loading...