Minimalismus v MAXI STYLU

14. mája 2018 #Fashion #Lifestyle

Minimalismus vládne módním světem. Od kabelek, outfitů až po obuv. Jednoduché linie,splývající materiály a jemné tóny barev. Nebojte se nosit oversized halenky, kalhoty nebo svetry. Nový trend přináší maxi oblečení ušité z minimalistických střihů a vytváří tak neobyčejný look po kterém všechny ženy touží. Vneste se do víru elegance, prodyšných outfitů..Zde je malá inspirace na první jarní dny.

Široké halenky padnou každému. Větší top, dlouhé šaty nebo oversized tričko plné lehkosti jsou pro jarní dny jako stvořené. Padnou každému a poskytují nám cítit se glanc a pohodlně.Pokud chcete, doplňte outfit širokým páskem z kůže nebo kovu. Outfitu dodá dynamičnost a nenucenou formálnost.

Krajkové šaty nebo proužky? Oboje! Košilové šaty ve stylu japonského kimona s obyčejnými flat shoes ještě nikdy nevypadaly tak stylově. Ať už kombinujete barvy nebo sladíte outfit do jednoho odstínu pořád budete trendy. Proužky jsou in a pro jarní chladné večery šaty doplňte například modrým sakem v námořnickém stylu nebo koženou bundou.

Šperky jsou u jednoduchého stylu nutností. Proto vždy volte výraznější typy náramků, barevné náušnice nebo pásky. Nás zaujal náramek od Tiffany Co ve stříbrné barvě. Dodá outfitu vyváženost, zápěstí nenuceně zvýrazní a skvěle ladí neslunečním brýlím např. těm od Michael Kors.

Bez kabelky neuděláte ani krok? Vždy je zapotřebí mít něco na rtěnku, mobil a klíče. Vyzkoušejte nové ledvinky, které zažívají svůj comeback. Zalíbení nese nová značka Wandler nebo stálý Michael Kors. Pokud potřebujete kabelku do práce, doporučujeme řadu od Céline nebo již zmíněný Wandler– maxi minimalistické.

Článok napísala Klára Koníčková

Hodnotenie článku:
(Hodnotiť ako prvý)
Loading...