Nikol Švantnerová najkrajšia žena Česka je tvárou Fashion TV!

22. okt 2017 #Fashion

Ty si sa v roku 2015 stala Českou Miss, ako sa tvoj život po víťazstve zmenil?
Život se mi změnil radikálně a hlavně ze dne na den, začala jsem být známá, přibyla práce, povinnosti, mám vyloženě pocit že jsem skoro ze dne na den hrozně dospěla. Ale víceméně jsem si žila svůj sen a ikdyž to občas bylo velmi náročné, vše mě posunulo dál a dál.
Mala si aj pred súťažou Miss skúsenosti s modelingom?
Měla, už od 13ti let jsem cestovala po celém světě(např. HongKong,Taiwan,Singapore,Libanon,Istanbul…),do toho jsem dělala i tady v čechách.
Prečo si sa rozhodla prihlásiť do Face of Fashion TV?
Být moderátorkou byl další takový můj cíl po miss a navíc pro fashion tv, když se pohybuju ve světe celebrit a módy, to byl přímo splněný sen, takže když přišla tahle šance,neváhala jsem.
Pripravovala si sa na castingy, alebo si do toho skočila po hlave?
Popravdě nepřipravovala a možná to bylo i docela někdy znát ale zase o to víc jsem možná byla sama sebou a přirozená a třeba zrovna díky tomu uspěla.
Čakala si, že uspeješ?
Popravdě vůbec ne, konkurence byla velká a já si v tomto oboru zase tolik nefandila, o to víc jsem byla překvapena, že to vyšlo.
Kde sa vidíš o pár rokov? Neláka ťa zatiaľ rodinný život?
Zatím úplně ne,ikdyž člověk nikdy neví 🙂 Ale zatím si chci budovat kariéru a na rodinný život mám stále čas, chci se dále posouvat a být na sebe pyšná a ještě něco sama sobě dokázat. Nicméně žádné plány pro budoucnost nemám, žiju každým dnem.

Ako sa vysporiadávaš s publicitou? A čo najhoršie si si o sebe prečítala v médiach?
Já musím říct, že mě to baví a mám to ráda a popravdě,pokud na mě někdo neházel špínu, tak se všemi vycházím dobře a snažím se chovat tak, aby se o mě psalo dobře a nikdy nic špatného jsem o sobě nikdy číst nemusela.
Pohybuješ sa vo svete módy takže trendy určite sleduješ, nechávaš sa nimi aj ovplyvňovať?
Občas ano,ale spíše se stále držím svého stylu a nosím spíše to o se mi líbí a mám ráda a nemusí to být módní výstřelek,ale samozřejmě to ráda sleduji a svůj šatník vždy něčím novým obohatím.
Máš ešte nejaké sny, ktoré by si chcela do konca roka stihnúť, alebo predsavzatie, ktoré si si dala na nový rok a ešte
si ho nesplnila?
Snažím se, aby každý rok byl jen vždy lepší a lepší a zatím jsem strašně ráda, že se mi to plní a tento další krok mi v tom pomohl, takže jsem za to ráda. Předsevzetí si moc nedávám, spíše se snažím být stále jen lepší a lepší.
Na záver divákom aj čitateľom Fashion tv o sebe niečo prezraď a gratulujeme vitaj v našom tíme !
Děkuji moc 🙂 no každý mě zná jinak, ať z bulváru nebo sociálních sítí, ale každopádě jsem naprosto normální holka, se smyslem pro humor, dělám si srandu hlavně sama ze sebe, jsem občas úplný blázen, miluju zvířata, sport,modu a budu se těšit,že se budu s vámi setkávat na obrazovkách a dokazovat vám to.

Hodnotenie článku:
Loading...