Oživ svoj šatník farbami!

13. júna 2019 #Fashion

Otvoríš skrinu a vyzerá to tam ako vesmírna čierna diera s občasnými bielymi zábleskami? Ak chces byť tento rok trendy, zmeň to! Farby, farby a ešte raz farby. Kombinuj ich medzi sebou, alebo si vyber jednu, ktorú máš najradšej a obleč sa celá do nej. Od hlavy, až po päty.

Farebná móda oživí a omladí svoje nositeľky. Neónové a pastelové odtiene dominujú nad všetky ostatné. Už som ťa ako tak presvedčila, ale potrebuješ trocha inšpirácie ? Vybrala som dve instagramové influencerky, ktoré farebnú módu máju do detailov v malíčku. Ukážu ti, ako sa dajú jednoducho zladiť farby do výsledného fashion a fresh outfitu.

Na instagrame je pod menom @wuzg00d, v reále sa volá Wanda.
Nízka a usmievavá žena, ktorú na ulici neprehliadneš. Jej outfity hrajú farbami, mladosťou a skombinuje aj to, čo by ti nenapadlo dať k sebe.

Okrem oblečenia si potrpí na doplnky. Farebné vlasy a zaujímavý make-up sú jej neoddeliteľnou súčasťou.

Nesmiem zabudnúť na nádherne nechty, ktorými sa Wanda pravidelne pochváli na svojom Instagrame.

Najviac si potrpí na tenisky, je ambasádorkou niekoľkých značiek, vždy sú na nej vidieť tie najnovšie kúsky z street style footwear-u.

Cez deň modelkou, v noci klubovou Dj-kou. Hovorím o žene menom Sita Abellan, na Instagrame ju nájdeš pod menom @sitabellan.

Španielska kráska, ktorá sa v roku 2015 objavila v klipe Bitch Better Havey My Money od Rihanny, prerazila v Amerike.

Postupne sa objavila aj na Fashion Week-och. Okrem sedenia v prednej rade vedľa mien ako Anna Wintour, ju môžeš vidieť aj v spoločnosti s Naomi Campbell.

Hrala Dj-ské sety na afterparty pre značky Louis Vuitton, Off-White a pri príležitosti predstavenia kolaborácie Moschino X H&M.

Na jej profile nájdeš moderné a zaujímavé outfity s nádychom retro štýlu. Sita sa vďaka svojej chudej postave, nebojí experimentovať a ukázať “viac kože”.

No tak čo, už sa chystáš na nákupy?

Autor: Vika
Zdroj obrázkov: instagram @wuzg00d, @sitabellan

Hodnotenie článku:
Loading...