Tie najnovšie trendy na Jar/Leto 2020

14. aug 2019 #Fashion

Mesto Kodaň, pred pár dňami zažilo módny ošiaľ v podobe Fashion Week-u na obdobie Jar/Leto 2020. Ulice dánskeho mesta, navyše odzrkadľovali súčasné trendy z móla a ukázali všetko, čo je teraz v súčasnosti v móde a čo sa v blízkej budúcnosti objaví v obchodoch. Pokiaľ ide o trendy SS20, vzory a potlače zohrávajú dominantnú úlohu.  

 

Kvetinová záhrada

Veľa značiek sa rozhodlo svoje kolekcie postaviť na kvetinových vzoroch. Všetky modely hrali farbami a vytvorili príjemný kontrast s bielym podkladom. 

Kvetinový trend zažil svoj veľký comeback a myslím, že to bol správny krok. Vďaka nim, si viete vyskladať príjemný a romantický outfit.

Neón stále dominuje!

Svetlé neónové farby boli štandardom medzi návštevníkmi aj predvádzajúcimi modelmi. Naďalej dominovali v luxusnom streetwear-e.

Rôzne kombinácie odtieňov a novších efektov, ako sú prechody a aplikácie na logá, však dali tomu úplne novú úroveň.

Objem, objem a ešte raz objem

Nadýchané bundy, sú čoraz väčším trendom! Síce sa môže zdať, že sa v tej bunde strácate, stačia k nej jednoduché nohavice a topánky a o oufit máte postarané. Bohužiaľ objemnosť bundy, nezaručuje vždy aj pohodlie a teplo. Mne osobne pri nosení pod ňu podfukovalo, ako keby som žiadnu bundu ani na sebe nemala. Tie kratšie majú tendenciu sa vysúvať a máte holé kríže. Preto odporúčam skôr dlhšie varianty. Tie Vám zabezpečia teplo aj správny fashion look.

Autor: Vika
Zdroj obrázkov: Hypebeast.com
Hodnotenie článku:
Loading...