Zuzana K

14. sep 2018 #Fashion

Zahájení školního roku je v našem světě vždy ve znamení Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku. Minulé pondělí jsme na něm představili novou kolekci couture oslavující krásu ženy. 

Přehlídka se uskutečnila vpodvečer 3. září v budově Rudolfina. Spojení vznosné architektury, elegance baletního vystoupení a něžných modelů se setkalo s nadšeným přijetím. Kolekce je inspirovaná rozkvětem a optimismem doby, v níž vzniklo Rudolfinum. Modely jsou velkorysé, prosvětlené a plují kolem postavy, jako by byly ze vzduchu. Broušený křišťál odráží světlo v místnosti, tyl a peří tancují kolem těl. Vyvrcholením kolekce je světle zelená róba ušitá z jedinečné křišťálové sítě Preciosa.

Pop v kolekci

Vzhledem k tomu, že naše letos nová linie Pop je zcela nadčasová a její základní řada nesezónní, staly se naše oblíbené Pop artikly také součástí nové couture kolekce. Ukazujeme tím, jak je Pop univerzální a tvárný. Zkrácený trenčkot unosíte k džínám i večerní dlouhé sukni, pouzdrová sukně se z denního looku také ladně přenese na večerní koktejl. Topy z krajky a vyšívaného tylu a límečky jsou v couture kolekci bohatě dozdobené křišťály.

Spolupráce

Tato velkolepá kolekce mohla vzniknout díky štědré podpoře partnerů. Společnost Preciosa poskytla křišťálové kameny a perle včetně šatonových růží Maxima, které jsou nejblyštivější svého druhu na světě. Na dramaturgii přehlídky se podílel umělecký soubor Baletu Národního divadla v choreografii jeho předních sólistů Ondřeje Vinkláta a Marka Svobodníka. Modelky na přehlídku zajistila agentura Ely Management, současně provozovatel výběrového butiku OUI. Všem partnerům patří náš vřelý dík.

Hodnotenie článku:
Loading...