Ako trávia vianoce naše moderátorky?

11. dec 2018 #Fashion #Lifestyle #Nezaradené

Či už chcete alebo nie, Vianoce máme už od Novembra. Začína sa kolobeh rovnakých otázok,  nekonečné vypekanie koláčov, ktoré nemáte šancu zjesť a nákupné šialenstvo. My sme sa rozhodli zistiť ako plánujú stráviť sviatky naše moderátorky a čo pre nich Vianoce znamenajú.

Jasmina Alagič

 Ja sa na Vianoce veľmi teším! Vlastne tak ako každý rok. Milujem ich a privolávam ich výzdobou pokojne už mesiac vopred. Je to nádherný čas, kedy mi všetko príde ešte o kúsok krajšie ako zvyčajne. A keď nám je náhodou dopriaty ešte aj sneh, tak je to úplná rozprávka. A práve tie ja zbožňujem. Moje Vianoce sú každý rok práve o rozprávkach, takých tých tradičných, rodine, prejedaní sa a sladkom nič nerobení. A  presne na také sa teším aj tento rok.

Dominika Ducová 

Vždy keď začínajú Vianoce, prebúdza sa vo mne Grinch. Nechápte ma zle, ja som vždy mala vďaka mojej rodine tie najkrajšie Vianoce na svete, ale posledné roky som si obľúbila Vianoce v teple. Tento rok budem hostiteľkou prvý krát ja, takže sa na to veľmi teším aj so všetkou zodpovednosťou, pretože prebrať toto žezlo po mojej mamine a babke bude náročné. P.S. stále verím na Ježiška :))

Erika Bugár

Vianoce sú pre mňa veľmi výnimočné. Je to čas v roku kedy máme možnosť naozaj vypnúť a oddýchnuť si. Najlepšie na tom je, že sme v kruhu rodiny. Pre mňa nie sú Vianoce ani tak o darčekoch a dekoráciách, skôr je to práve ta rodinná pohoda na ktorú sa teším. Preto rovnako ako každý rok idem aj tentokrát domov …do Bojníc.

Kateřina  Klausova

 Vánoce jsou pro mě srdcovka, milovala jsem je jako dítě, teď mi akorát vadí, že to je nějak čím dál častěji a rychleji :-)Sice už to není takové očekávání jako malá, ale i tak se těším na mamčinu Vánočku, já že ze sebe udělám Vánočku na gauči, že s bráchou budem hrát hry na playstationu, zkouknu pohádky a zkrátka budu s rodinou.Takže i když jsem čím jsem starší víc remcám před Vánoci, tak stejně nakonec podlehnu. Láska Nebeská je to!

Hodnotenie článku:
Loading...