5 Makeup trendov na Jar/Leto 2019

09. júna 2019 #Beauty

Jar je v plnom prúde a leto je čoskoro tu. Chcete vedieť, aký typ líčenia je momentálne trendy?
My vám to prezradíme.

#1 Čistá pleť

Pocit stekajúceho makeup-u na tvári počas horúcich dní, je nepríjemný pre každú z nás. Preto známe módne domy, ako napríklad Michael Kors, čoraz viac presadzujú ,,foundation-free face”. Nechajte svoju pleť dýchať a nehanbite sa za menšie nedokonalosti. Je to krajšie ako roztečená tvár. Pridajte mascaru, nejaký rúž a máte o vizáž postaranú. 

#2 Farebné obočie

Áno, dobre čítate. Rok 2019 je v znamení šialených farebných obočí. Rúžové, modré alebo červené? Je to na vás! A ak to nechcete vyskúšať bežný deň, letný festival je tá správna príležitosť.

#3 Farebná očná linka

Jar/Leto 2019 je plné farieb a okrem obočia, aj vaša očná linka môže hrať farbami. Versace a Valentino v tom majú jasno. A čo vy, nevymeníte svoju čiernu linku za zelenú?

#4 Zlaté oči

Preneste nádych glamour do makeup-u s nádychom zlatého očného tieňa. To je to, čo make-up artisti vytvárali na móle pre Jar/Leto 2019, keď potrebovali vytvoriť vzhľad, ktorý bol rýchly, ľahký a luxusný.

#5 Fialové pery

Červeným rúžom nikdy nič nepokazíte, ale čo tak skúsiť niečo fialové? Práve fialový rúž vo všetkých odtieňoch, dominuje nad ostatnými farbami. 

Tak čo, inšpirujete sa trendami, alebo ostanete pri svojej starej dobrej klasike? Nebojte sa skúsiť nové veci, veď práve o tom móda a s ňou spojené líčenie je.

zdroj obrázkov: Vogue, Livingly
autor: Vika

Hodnotenie článku:
Loading...