5 vecí, ktoré robiť počas letných večerov v Bratislave

08. júla 2019 #Lifestyle

Žijete v Bratislave, alebo sa tam počas leta chystáte na výlet ? Poradím Vám, kde a ako tráviť čas v Hlavnom meste počas letných večerov.

1. Shisha

Promenáda v Eurovei a mnoho iných miest v Hlavnom meste je známa príjemnými barmi. Tam si môžete užiť západ slnka s priateľmi pri dobrom víne. Ku vínu alebo vychladenej limonáde, Vám odporúčam skúsiť vodnú fajku. Tá Vám dopraje relax spojený s fajčením tabaku v rôznych príchutiach a vôňach. Tento trend prišiel až z ďalekej Indie. Za posledné roky si našiel svojich fanúšikov aj u nás.

2. Letné kino 

Chcete vidieť najnovší film v kinách a zároveň si užit príjemné letné počasie? Letné kino ponúka oboje. Vezmite deku, občerstvenie, svoju polovičku alebo priateľov a spríjemnite si spoločný večer. V Bratislave funguje letné kino na Kuchajde. Podľa vlastných skúsenosti, odporúčam prísť aj 20 minút pred začiatkom filmu kvôli dobrým miestam. Ak viac preferujete klasické sedenie ako v pravom kine, v Trnave nájdete krásne zrekonštruovaný amfiteáter. 

3. Bikesharing

Ak máte radšej aktívnejší spôsob trávenia času, je bikesharing práve to pre Vás. Pred pár mesiacmi Slovnaft prišiel so skvelým nápadom. Po celej Bratislave rozmiestnili stanice s bicyklami, ktoré si môžete požičiať na určitý čas. Výhodou je, že požičaný bicykel nemusíte vrátiť tam odkial ste si ho vzali, ale na ktorúkoľvek stanicu. Nevýhodou môže byť to, že sa musíte najprv zaregistrovať a platí sa len cez kartu.

4. Párty na lodi

Cez leto sa do klubov nechodí, chodí sa na loď! Nie je nič lepšie, ako si zatancovať pri západe slnka s drinkom v ruke. Na brehu Dunaja nájdete napríklad loď Sundeck, na ktorej sa pravidelne usporiadavajú akcie na rôzne štýly hudby. Na druhom brehu sa nachádza klub Tanker , možno ho skôr poznáte pod jeho bývalým názvom Plťka. 

5. Prechádzka

Po celom dni v kancelárií, si dopriajte prechádzku Starým mestom. Vydajte sa uličkami Bratislavy a objavte miesta o ktorých ste ani netušili, že existujú.

Autor: Vika
Zdroj obrázkov:bratislavskenoviny.sk, setalabel.com, fotky.sme.sk, bratislava.sk,

Hodnotenie článku:
Loading...