Fashion TV bude po piatykrát hľadať moderátorku v glamour reality šou!

14. júla 2017 #Events

Česko-slovenská verzia módnej televízie bude bude po piatykrát produkovať formát Face of FashionTV.

Česko-slovenská verzia Fashion TV spúšťa casting na nové tváre, ktoré majú posilniť tím televízie. Šou bude pozostávať zo štyroch 40-minútových epizód, ktoré Fashion TV odvysiela na jeseň. Premiéra pôjde vždy v piatok a reprízy následne trikrát denne. V septembri na fashion evente bude vyhlásená víťazka za slovenskú a českú stranu.

„Táto reality šou vznikla úplnou náhodou. Najprv nám v roku 2011 moderátorka Soňa Skoncová na tri mesiace odišla do Los Angeles a následne prišlo tehotenstvo Denisy Mendrejovej, takže sme za ne museli hľadať náhradu. Pôvodne som chcela urobiť obyčajný casting niekde v hoteli, potom som si uvedomila, že nápadov, ako preveriť adeptky, aby boli naozaj dobrou tvárou Fashion TV, je toľko, že by bola škoda nevyužiť ich na obrazovke. Nápadov je stále veľa, takže aj piata séria Face of FashionTV prinesie veľa nového“ vysvetľuje generálna riaditeľka FashionTV czech&slovak Gabriela Drobová.

Šéfka Fashion TV formát kreovala spoločne s Branislavom „Brunom“ Ciberejom. Podľa svojich slov zužitkovala skúsenosti, ktoré načerpala počas svojho dlhoročného pôsobenia v televízii Markíza pri práci na rôznych reality formátoch. „Vymýšľala som kopec kreatívnych vecí do svetových  formátov, ktoré teraz aj s mojimi nápadmi predávajú veľké firmy za veľké peniaze ďalej po celom svete. Tak som si povedala, že si vyrobím formátovú „bibliu“ a formát sama,“ doplnila.

Koncept reality šou Face of Fashion TV:

Do prvej epizódy Casting, pozve generálna riaditeľka FashionTV zo všetkých prihlásených približne päťdesiatku dievčat z Čiech a Slovenska. Tie preverí lektor angličtiny z hľadiska jazykovej vybavenosti a potom predstúpia pred samotnú riaditeľku FashionTV, na ktorú musia urobiť dojem.

V druhom kole, alebo v druhej epizóde s názvom Challenge budú dievčatá rozdelené do dvoch skupín. Každá skupina bude postavená pred inú úlohu, v ktorej sa musí popasovať s  netradičnou situáciou. Finalistky si tak vyskúšajú moderovanie v podmienkach, ktoré sú na míle vzdialené luxusu. Na konci dňa sa dve skupiny dievčat stretnú v luxusných priestoroch, kde sa dozvedia, kto postupuje ďalej.

Tretia epizóda s podtitulom Styling preverí finalistky v oblasti vkusu a ich orientovaní sa vo svete beauty.

Potencionálne moderátorky, ktoré sa dostanú až do finálovej epizódu Face of FashionTV  nakoniec budú musieť  v poslednej epizóde dokázať, že zvládnu moderovanie skutočného Black Tie Eventu.

Ktorá z troch dievčat nakoniec vytúžený post moderátorky získa však už nerozhodne ich budúca šéfka, ale diváci Fashion TV prostredníctvom hlasovania.

Ak si myslíte, že máte na to byť novou moderátorkou FashionTV czech&slovak, prihlásiť sa môžete do konca júla na adrese info@tvfashion.eu. Stačí poslať svoj životopis a fotografie a tak sa zaradiť do exkluzívneho klubu tvárí FashionTV.

Moderátorky FashionTV czech&slovak:

2011 – 2014 Nikol Moravcová

2011 – 2012 Denisa Mendrejová

2011 – 2015 Soňa Skoncová

2011 – 2013 Hana Svobodová

2012 – 2015 Jana Mutňanská

2012 – 2016 Maja Zelinová

2013 – 2014 Kateřina Částková

2014 – 2015 Jitka Válková ( dnes Jitka Boho)

2014 – súčasnosť Lenka Vacvalová

2014 – súčasnosť Natálie Kotková

2015 – súčasnosť Jasmina Alagič

2015 – súčasnosť Dominika Ducová

Hodnotenie článku:
Loading...