Festivalová kráska Rihanna

11. aug 2019 #Fashion

Rihanna pochádza z Barbadosu, kde sa každoročne, v auguste, koná festival menom Crop Over. Je to oslava ich kultúry, jedla, umenia, hudby, a hlavne oslavou samotného života. Je zvykom, že sa ženy prezlečú do krásnych trblietavých kostýmov s veľkými perami. Rihanna nie je žiadnou výnimkou, preto sa spoločne pozrieme na to najlepšie, v čom sa kráska z Barbadosu na festivale predviedla.

2011

Svoju premiéru mala v roku 2011, kde na seba pútala zaslúženú pozornosť v strohom kostýme. Ten bol ladený do červena so zlatými detailmi. Rihanna bola v sprievode svojej rodiny a najbližších priateľov, ktorí sú tiež všetci z Barbadosu.

2013

Ďalší rok prišla v dychberúcom anjelskom kostýme, ktorý v porovnaní s minuloročným, bol viac pompézny a prepracovaný. Minimum makeup-u, ale o to viac doplnkov, ukázali jej prirodzenú krásu.

2015

Predtým nebeský anjel, teraz padlý anjel? Rihanna nenechala nič na náhodu, o 2 roky neskôr prišla v niečom úplne inom ako predtým. Biele a žiarivé farby, vymenila za mohutné čierno-zelené krídla, spolu so zbytkom kostýmu ladeným do rovnakých farieb.

 

2017

Za mňa osobne je tento kostým najlepší zo všetkých! Neskutočné spojenie farieb, pompéznosti a ,,karnevalovej elegancie“. 

 

2019

Pár dní dozadu predviedla Rihanna zatiaľ svoj najviac zahalený outfit. Samozrejme, že sa začalo šuškať o tom, či náhodou nie je tehotná. Všetko je možné, ale najviac pravdepodobná je verzia, že sa jednoducho speváčka rozhodla pre viac striedmy outfit, v ktorom bola tak či tak krásna.

Autor: Vika
Obrázky: Pinterest
Hodnotenie článku:
(Hodnotiť ako prvý)
Loading...