LEGENDÁRNÍ DESIGNÉR OBUVI MANOLO BLAHNÍK POMÁHA

16. aug 2017 #Events #Fashion

Legendární designér obuvi Manolo Blahník, který navštívil Prahu v rámci svojí výstavy The art of Shoes, byl hlavní hvězdou charitativní gala večeře, kterou společně uspořádali módní časopis Harper’s Bazaar a hotel Four Seasons Prague.

Slavnostní gala večeře se konala v úterý 8. srpna v nádherných prostorách hotelu Four Seasons. Vážení hosté měli možnost formou tiché aukce dražit hodnotné předměty. Největší zájem byl o modré ikonické lodičky, které věnoval a osobně přinesl sám mistr Blahník, jež se vydražily za 150 000,- Kč. Ze strany hostů byl o dražbu tak velký zájem, že se mistr Blahník v průběhu aukce rozhodl věnovat další dva páry nádherných lodiček, které se ušijí budoucím majitelkám na míru.

V průběhu večera se podařilo vydražit částku 1 017 000,- Kč, která bude věnována postiženým ženám a jejich rodinám. Konkrétně: Veronice Tlusté, Valentýně Machové, Janě Lannen a Ivetě Noskové, které pomoc skutečně potřebují.

Děkujeme Manolovi Blahníkovi, všem vzácným hostům a partnerům, kteří svou účastí a štědrostí přispěli Nadačnímu fondu Bazaar Charity pomoci lidem, kteří to skutečně potřebují.

Hodnotenie článku:
Loading...
SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK 2017  PRE ČESKÚ A SLOVENSKÚ REPUBLIKU POZNÁ SVOJICH VÍŤAZOV
#Events

SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK 2017 PRE ČESKÚ A SLOVENSKÚ REPUBLIKU POZNÁ SVOJICH VÍŤAZOV

Módní kritička Františka Čížková sklízí úspěchy se svou knihou. Za nablýskaným světem módy se skrývá drsný životní příběh!
#Fashion

Módní kritička Františka Čížková sklízí úspěchy se svou knihou. Za nablýskaným světem módy se skrývá drsný životní příběh!

Susan Sarandon v kampani „Generation Now, Generation Next“
#Events #Lifestyle

Susan Sarandon v kampani „Generation Now, Generation Next“

Jako součást podpory nadcházející edice největší domácí přehlídky současné módy Mercedes-Benz Prague Fashion Week SS18, která se odehraje na začátku září, se v pražských ulicích a lifestylovém tisku objeví nová celosvětová módní kampaň Mercedes-Benz