Nová kolekcia Jasminy a značky WTF je tu!

05. júla 2019 #Events #Fashion

Kolekcia JAMI vznikla v spolupráci s Milanom Švingálom, ktorého poznáme ako návrhára značky WTF. Celý nápad prišiel po tom, ako Jasmina otehotnela. Zistila, že oblečenie pre tehuľky je nepohodlné a často nie veľmi atraktívne.

Nie je jediná, aj Veronika Ostrihoňová spolu s našou bývalou moderátorkou Nikol Moravcovou, tá je už aktívna mamina, sa vyjadrili, že je veľká diera na trhu. Pri navrhovaní si dali záležať na správnych materiáloch a strihu. Tým, že všetky modely skúšali najprv na Jasmine, je zaručená kvalita a hlavne funkčnosť kolekcie.

Prehliadka sa uskutočnila včera, čiže 4.7. v reštaurácií Moree. Pre pozvaných hostí vystúpil Rytmus, ktorý navodil tú správnu atmosféru.

Pri výbere modeliek, si dala Jasmina na Instagram výzvu, aby sa jej ozvali všetky tehuľky, ktoré by sa chceli zúčastniť.
O make-up sa postarali vizážisti z Douglas-u, o vlasy Salón Ján Molnár. Všetky modelky mali topánky z nového obchodu Primadonna shoes, ten nájdete v Borry Mall.
Neodmysliteľný doplnok pre každú maminu je samozrejme kočík, tie od značky MIMA, modelky predviedli spolu s kolekciou. Tí, čo hľadali viac limitovanejšiu verziu, našli vystavený model Aston Martin od značky Silver Cross.

Okrem šampanského, si hostia mohli pochutnať na šťavách ZDRAVO v rôznych príchutiach.
Jasmine a Milanovi držíme s novou kolekciou palce a dúfame, že táto kolekcia nebola posledná!

Autor: Vika

Hodnotenie článku:
Loading...