PARFUMERIE DOUGLAS OTEVÍRÁ SVOU PRVNÍ PARFUMERII V KOŠICÍCH

07. sep 2018 #Beauty #Events

Parfumerie Douglas vstoupila před rokem a půl na slovenský trh. V letošním roce německý řetězec rozšiřuje své působení do regionu východního Slovenska, a dne 7. 9. 2018 otevře svou první parfumerii v Košicích, a to v obchodním centru Atrium Optima. Douglas opět nabídne nové exkluzivní značky, profesionální proškolený personál, který dopřeje zákazníkům služby na nejvyšší úrovni a bohatý doprovodný program se speciálními nabídkami během prvních openingových dnů.

Slavnostní přestřižení pásky se uskuteční v pátek 7. 9. 2018 v 11 hodin za přítomnosti vedení společnosti a vedení obchodního centra Optima. Zákazníci mohou hned od 11. hodiny vyzkoušet služby líčení a péče o pleť Douglas Beauty Street se značkami Lancôme, Estée
Lauder, Clinique, Urban Decay, NYX Professional Make-up a Clarins. Zkušené make-up artistky poradí jak se správnou péčí o pleť, tak s líčením na míru. Zákaznice si navíc mohou nakoupit výše zmíněné značky s 20% slevou a k nákupu získají krásné dárky.

Parfumerie Douglas přiveze do Košic zároveň s vlastní řadou Douglas Collection, pod kterou se skrývá 9 značek, z nichž každá je zaměřena na jinou část těla či jiné potřeby zákazníků, také další své exkluzivní značky, a to například Urban Decay, Benefit, Smashbox, Bobbi Brown, NYX Professional Make-up, Glam Glow nebo Starskin. Zákazníci se mohou těšit na vysokou úroveň služeb, které jim dopřeje profesionální a plně proškolený personál. Pro prvních 200 zákazníků je připraven dárek k nákupu v podobě krému
na ruce z řady Douglas Les Délices. Ke každému nákupu také zákazník získá zdarma Douglas magazín se slevovými kupony, speciálními nabídkami a dárky k nákupům, které mohou při dalších nákupech získat, nebo budou moct jednoduše čerpat inspiraci ze světa krásy. Magazíny budou také volně k dostání v prodejně. V parfumeriích Douglas naleznete široký sortiment kosmetických značek, jednotlivých produktů péče o tělo a pleť, vůně, dekorativní kosmetiku a další produkty z řad kosmetických doplňků. Dále svým zákazníkům nabízí několik bezplatných služeb: pětiminutové líčení, konzultace líčení, konzultace péče o pleť, vyzkoušení vůně, balení dárků a zákaznický servis.

Hodnotenie článku:
(Hodnotiť ako prvý)
Loading...