Top 5 oblečených celebrít na Wimbledone

26. júna 2019 #Events #Fashion

Najznámejší anglický tenisový turnaj Wimbledon, začína už o pár dní. Tenis je síce hlavnou udalosťou, ale móda ukradne väčšinu pozornosti. Preto sme si pre Vás pripravili tie najlepšie outfity za posledné roky.

5. Pippa Middleton

Klasický dress code na Wimbledon sú celobiele outfity, ale Pippa sa väčšinou objaví v sympatických kvetinových vzoroch. 

4. Keira Knightley

So svojimi tmavomodrými úzkymi šatami určite nesklama, ladila s nimi so svojím partnerom Jamesonom Rightonom. Doplnila ich klasickou Chanel kabelkou, ktorou sa nedá nič pokaziť.

3. Lily James

Lily ako jediná z vybraných, ostala verná wimbledonskej bielej. Šaty od Ralph Lauren jej krásne sadli, preto sme s výberom nadmieru spokojní. 

2. Victoria Beckham

Fashion icona Victoria, je ďalším dobrým príkladom skvelých wimbledonských outfitov. Sofistikované šaty krásne sedia na jej postave, s ktorou môže konkurovať mladším ženám.

1. Kate Middleton

Vojvodkyňa Kate stavila na farby a zaujímavé vzory, lepšie spraviť ani nemohla. Minimálne doplnky a žiarivé farby, sedia vždy usmievajúcej Kate ako uliate.

Mimo nášho rebríčka, nesmieme zabudnúť na najznámejšiu tenisovú hráčku. Áno, myslíme Serenu Williams, ktorá v spolupráci so značkou Nike, Off-White a návrhárom Virgilom Ablohom, premenili jej tenisové úbory na fashion kúsky. 

Autor: Vika
Zdroj obrázkov: graziadaily.co.uk, teenvogue.com

Hodnotenie článku:
(Hodnotiť ako prvý)
Loading...